Dětský batoh BOLL BUNNY 6

Osvědčený a zároveň jeden z nejprodávanějších baťůžků dětské kolekce. Je určen pro ty nejmenší, začínající "turisty".

Dětský batoh BOLL BUNNY 6
Původní cena: 695 Kč
Cena: 674 Kč
Výběr varianty
Barva

dětský batůžek vhodný nejen do školky a na kroužky, ale také na rodinné výlety v jakémkoli ročním období i jakémkoli počasí. Polstrovaná záda a anatomicky tvarované ramenní poruhy bezpečně zajistí dokonalé a stabilní umístění na zádech. Plně polstrovaná záda navíc ochrání dětskou páteř od všech ostrých a hranatých předmětů a hraček, které se mohou v batůžku nacházet. Tento dětský batoh má optimální objem i uspořádání kapes a zaručuje dost místa pro vše potřebné.

 

 

Boll Bunny

 

SPECIFIKACE BOLL BUNNY 6

 • Od výšky cca 85cm
 • Rozměry 29x20x16
 • Objem 6l
 • Váha 220g
   

HLAVNÍ PRVKY DĚTSKÉHO BATOHU BUNNY 6

 • Ergonomicky navržené ramenní popruhy, které nesklouzávjí z ramen
 • Hrudní a bederní dotahovací popruh
 • Hlavní komora se síťovinovou kapsou na zip
 • Měkce polstrovanný a vyztužený zádový panel pro zdravé nošení
 • Bezpečností reflexní body vepředu i vzadu
 • Nízká hmotnost
 • Nepromokavé látky s PU zátěrem

 

Fotogalerie

O ČESKÉ ZNAČCE BOLL

Vše, co děláme, se řídí naší základní filosofií vytvářet věci, které lidem přinesou radost, zpříjemní jim život, budou dlouhodobě dobře sloužit a používané materiály budou šetrné k životnímu prostředí. Baví nás hledat a zkoumat nové materiály, vymýšlet funkční detaily a vyvíjet stále lepší konstrukční řešení našich produktů.

Při vzniku produktů BOLL jsou pro nás důležité tři hlavní principy:

FUNKČNOST NA PRVNÍM MÍSTĚ

Při vývoji bereme v úvahu:

- jak a kde se výrobek bude používat
- kdo ho bude používat
- jakou funkci bude plnit
- jak bude zatěžován.

Věnujeme velkou pozornost i všem detailům, tak aby se každý produkt jednoduše a příjemně obsluhoval.

 

ERGONOMIE

Batoh BOLL musí správně sedět na zádech a stát se tak součástí uživatele. Musí správně „kopírovat“ všechny pohyby těla, být na zádech stabilní a příjemně se nosit. S oblibou u nás říkáme, že „batoh se nesmí tahat ale nosit“.

Při navrhování batohu se v tomto ohledu klade důraz na pečlivé studium anatomie těla. Specificky se klade důraz na polohu a tvar ramen, trapézového svalu, zakřivení páteře a délku trupu, které rozhodují o správném navrhnutí ergonomického zádového nosného systému a tvaru batohu.

SPOLEHLIVOST

Spolehlivosti výrobků BOLL se věnuje značná pozornost, neboť se často používají v extrémních situacích a jejich selhání by mohlo mít vážné důsledky.

Problematice spolehlivosti se věnujeme jak v počáteční fázi navrhování produktu, tak i v procesu jeho výroby a závěrečné kontroly kvality. Pro výrobu jsou používány pouze kvalitní a osvědčené materiály. Velká pozornost se věnuje i samotnému šítí, kde namáhaná místa jsou opatřena zesíleným nebo speciálním stehem a nití.

 

© 2012

water wave by arEa50oNe